1. Nissan, який не поїхав до Франкфурта, потролив автосалон (фото) - новини транспорту  УНІАН
  2. Nissan потролив Франкфуртський автосалон з власним дебютом Juke 2020 у Франкфорті - Auto24  Телеканал новин 24
  3. Nissan представила новий Juke серед виноградників у Франції  Gazeta.ua
  4. Nissan потролив Франкфуртський автосалон сільським "шоу". Відео  Телевизионная служба новостей 1+1
  5. Відкрити повний огляд в додатку Google Новини
Європейський підрозділ Nissan випустив реліз про жартівливу презентацію нового Juke в глухому французькому селі Франкфорт, назва якого співзвучна з Франкфуртом, де в ці дні проходить найбільший міжнародний автосалон. Стенд бренду, встановлений посеред поля, відвідало всього два десятки людей. Марка «прогуляла» моторшоу і замість цього провела власний захід у селі.Марка «прогуляла» моторшоу і замість цього провела власний захід у селі.

Nissan, який не поїхав до Франкфурта, потролив автосалон (фото) - новини транспорту | УНІАН

Японська автокомпанія Nissan представила нову модель Juke серед виноградників у Франції. Nissan потролив Франкфуртський автосалон - влаштував власну виставку під назвою "Франкфорт Шоу-2019". Захід "відгули" у французькому селі під назвою Франкфорт.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ...Японська автокомпанія Nissan представила нову модель Juke серед виноградників у Франції. Nissan потролив Франкфуртський автосалон - влаштував власну виставку під назвою "Франкфорт Шоу-2019". Захід "відгули" у французькому селі під назвою Франкфорт.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ...

Nissan представила новий Juke серед виноградників у Франції | Новини на Gazeta.ua

Більше 20 марок цього року відмовились від участі експозицій на міжнародному автосалоні у Франкфурті і "Ніссан" – один з них. Та маркетологи компанії довели, що презентацію новинки можна проводити хоч в чистім полі.Більше 20 марок цього року відмовились від участі експозицій на міжнародному автосалоні у Франкфурті і "Ніссан" – один з них. Та маркетологи компанії довели, що презентацію новинки можна проводити хоч в чистім полі.

Nissan потролив Франкфуртський автосалон з власним дебютом Juke 2020 у Франкфорті - Auto24

Японська компанія представила Nissan Juke серед виноградників у Франції.Японська компанія представила Nissan Juke серед виноградників у Франції.

Nissan потролив Франкфуртський автосалон сільським "шоу". Відео - Новини - TCH.ua

Новини в Україні и світі. Останні новини ТСН. Найбільша база відео

Nissan потролив Франкфуртський автосалон сільським "шоу". Відео - Новини - TCH.ua